Cennik

Nasze Przedszkole świetnie funkcjonuje,

bo wiele osób tutaj pracuje.

Każdy z nich ma ważną funkcję do spełnienia,

By mogły realizować się nasze marzenia.

Opłaty za Przedszkole Niepubliczne "Tęcza" ul. Warzywna 26 A 40-545 Katowice
obowiązujące od 1 września 2023

Przyjmujemy zapisy do grup przedszkolnych i zerówki

Konto na które należy wpłacać wszelkie należne opłaty

KONTO: ING BANK ŚLĄSKI 64 1050 1214 1000 0007 0047 4950

W tytule wpłaty należy wpisać:
Imię i Nazwisko Dziecka, miesiąc,  kwota.

Prosimy Rodziców wpłacających wpisowe 200 zł do przedszkola o zaznaczanie w tytule przelewu imienia i nazwiska dziecka.

W ramach czesnego 550 zł miesięcznie oferujemy:

• zajęcia rytmiczne
  • zajęcia z logorytmiki
  • zajęcia z j. angielskiego
  • zajęcia gimnastyczne (ogólnorozwojowe)
  • gimnastykę korekcyjną
  • zajęcia ruchowe
  • katechezę, wychowanie do wartości
  • matematykę wg metody prof.Gruszczyk- Kolczyńskiej
  • udział w konkursach miejskich,  krajowych i międzynarodowych
  • zajęcia prezentujące dobre maniery, formy towarzyskie i reguły grzeczności włączone w codzienne zajęcia grupowe
  • zajęcia plastyczne i ogólno artystyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych i materiałów
  • zajęcia z książką (codzienne czytanie dzieciom bajek)
  • zajęcia relaksacyjne i wyciszające
  • wspólne świętowanie z dzieckiem urodzin w grupie
  • teczkę przedszkolaka z pracami dzieci
  • wspólne obchodzenie świąt i różnych uroczystości
  • pełną otwartość na współpracę z rodzicami
  • terapię logopedyczną
  • pomoc psychologa
  • pomoc pedagoga specjalnego

Na opłaty za Przedszkole składają się:

• Wpisowe: 200 zł - opłata wstępna - płatna jednorazowo na rok, pokrywa część kosztów wyposażenia.
  • W przypadku rodzeństwa nie pobieramy drugiej opłaty wpisowej.
  • Opłata stała miesięczna  550 zł (nie ulega zwrotowi bez względu na ilość dni pobytu dziecka w przedszkolu)
  • Opłata za wyżywienie 16 zł za dzień W przypadku nieobecności dziecka zwrotowi podlega dzienna stawka żywieniowa  jeżeli o nieobecności Przedszkole zostało powiadomione.

Miesięczna opłata za Przedszkole czesne + wyżywienie jest płatna z góry przelewem do 10-go dnia każdego miesiąca zgodnie z zapisem w umowie.

Rodzeństwu Dziecka korzystającemu z przedszkola w tym samym okresie przysługują następujące zniżki:

-  drugiemu z rodzeństwa czesne 500 zł
-  trzeciemu 450 zł

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Niepubliczne "Tęcza" Zgromadzenia Sióstr Szkolnych de Notre Dame, siedziba: Katowice, Warzywna 26A.